Wobler DUO Realis Rozante 63SP - Perch ND

Kód: 34362
Tip
Značka: DUO
€16,99 / ks €14,16 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia
Krásny wobler vhodný na lov zubáčov či ostriežov
  • Typ: Suspending (vznášavý)
  • Dĺžka: 63 mm
  • Váha: 5 g
  • Ponor: 0,6-0,8 m
  • Veľkosť trojháčikov: 10

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

DUO Realis Rozante 63SP

Skvelé vlastnosti v kompaktnej veľkosti, to je Rozante

Realis Rozante 63 SP

Rozante 63SP je pomerne unikátny wobler.  Mohutnejšie telo woblera vytvára kolísavý pohyb, ktorý nenájdete pri žiadnom inem woblere. Veľkosť 63 mm, je univerzálna pre vätšinu našich dravých rýb. Snáď s výnimkou sumca sme naň chytili každého dravca. Rozante je výnimočný svojim pohybom. Behom klasického priťahovania sa takmer položí na bok a jeho pohyb do stŕan je takisto veľmi výrazný. Pulzy, ktoré vytvára svojím pohybom, sú skôr kratšie, ale veľmi výrazné. Rovnaké pulzy vytvárajú aj malé rybky, ktoré sa snažia uniknúť pred útočiacim dravcom. Akonáhle sa wobler dostane do zorného poľa dravca, pôsobí výrazným vizuálnym pohybom a vibráciami na dravca tak, že ihneď vyvoláva jeho inštinkt. V Rozante se tak ukrývajú všetke kľučové vlastnosti pre dobrý wobler – unikátny chod, výrazná akcia, výborné nahazovacie vlastnosti a jedinečný zvuk.

Ďaleké náhody sú zaručené!

Telo woblera je vybavené prepracovaným magnetickým systémom.  Počas náhodu sa pohyblivé guličky presunú do zadnej časti woblera tak, aby ho bolo možné nahodiť čo najďalej. Po dopade na vodnú hladinu sa guličky vrátia do magnetického lôžka, kde su pevne fixované počas celej doby priťahovania.

Ako viesť Realis Rozante 63SP:

S DUO Realis Rozante 63SP sa dá pracovať ako s woblerom typu shad. Vedenie spočíva v krátkych pohyboch špičky prútu (twitchovanie), tak aby nástraha pôsobila ako panikáriaca unikajúca rybka. Pokiaľ patríte k začínajúcim alebo naopak veľmi skúseným prívlačiarom, rozhodne vyskúšajte wobler viesť aj pomalým navíjaním s občasnou pauzou alebo krátkymi šklbnutiami. Toto vedenie nástrahy je jednoduché pre začiatočníkov, ale skúsený lovci ho využívajú pokiaľ cielia na väčšie dravce, ktoré sú už na klasické trhavé pohyby zvyknuté.

Dodatočné parametre

Kategória: Woblery DUO Realis Rozante 63SP
Cieľová ryba: Zubáč, Šťuka, Ostriež, Pstruh, Jalec
? Farba: Do čistej vody
? Hĺbkový rozsah: Do 1m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: