Wobler DUO Realis Popper 64 - Prism Smelt

Kód: 34220
€16,50 / ks €13,75 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2022
Možnosti doručenia
Popper prepracovaný do najmenších detailov! Dokonalý na lov šťúk, ostriežov či boleňov
  • Typ: Floating (plávajúci)
  • Dĺžka: 64 mm
  • Váha: 9 g
  • Ponor: 0 m
  • Veľkosť trojháčikov: 6X

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Realis Popper 64

Popper, ktorý chcete mať v krabičke. Jednoduché vedenie, skvelé farby a unikátny zvuk pop-nutia, na ktorý dravci reagujú útokom. Farby sme vyberali, tak aby si každý vybral na akéhokoľvek dravca! 

Jasná voľba pro fanúšikov popperov

Aké sú základné predpoklady pre dobrý popper? Sú to: vysoká hmotnosť, dobrá arerodynamika a hlavne dobre tvarovaná predná časť, ktorá vytvára to magické “popnutie”. Realis Popper váži 9 gramov pri 64 mm, aerodynamický tvar je samozrejmosťou a tá “tlamička” je skvost sama o sobe…iba si popnúť.

Realis Popper 64

Na prvý pohľad sa môže zdať, že vyrobiť dobrý popper nieje nič zložitého, no opak je pravdou. Nefunkčných popperov na trhu je nespočetne veľa. DUO ide ako vždy vlastnou cestou. Zatiaľ čo ostatné firmy sa sústredia hlavne na vzhľad nástrahy, DUO sa zameriava na celý dizajn vrátane vnútornej konštrukcie. Každému sa občas stane, že wobler po nahodení narazí do skaly, kameňov alebo piliera. To môže spôsobiž zničenie woblera. Popper DUO je navržen tak aby odolal aj týmto nehodám. Zvýšená hrúbka stien a vnútorných prepážok woblera zaisťuje odolnosť a tým aj jeho životnosť.

Nieje “POPnutie” ako “POPnutie”

Popper DUO

Popnutie ktoré popper DUO vytvára, vytlačuje viac vody, a to aj s menšími šklbnutiami prútu. Je to dosiahnité vďaka tenkému šikmému okraju „tlamičky“ – tzv. „deflektora“.  Počas priťahovania doporučujeme zastaviť a nechať potopiť zadnú časť woblera, potom s ním „POPnite“, uvidíte poriadne šplechnutie s veľkým množstvom vody. Presne to dráždi dravce k útoku.

 

Ako vodiť Realis Popper 64:

Klasický štýl ,,popovania”

Popper sa dá v podstate viesť dvoma spôsobmi. Prvý, účinný hlavne na ostrieže je séria krátkych šklbnutí s pauzami. Pauzu odporúčame v dĺžke 1-3 sekundy. Tento agresívnejší štýl majú ostrieže veľmi radi. Na šťuky sa nám osvedčila séria dlhších šklbnutí v dĺžke cca 30-40 cm v v kombinácii s monotónnym priťahovaním s občasnou pauzou.

Štýl „walk the dog“

Tento spôsob spočíva v rozkmitaní poppera zo strany na stranu. Toho dosiahneme pošklbávaním špičkou prútu v dľžke cca 15-25 cm. Pri tejto technike je dôležite zachovanie rovnakej dĺžky trhnutí v kombinácii s neustálim navíjaním. Vyžaduje to trochu cviku, ale výsledky určite stoja za to!

Videorecenzia poppera:

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler Realis Popper 64
Cieľová ryba: Šťuka, Ostriež, Boleň
? Farba: Do čistej vody, Do kalnej vody
? Hĺbkový rozsah: Na hladine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: