Realis Jerkbait 85SP Mat Tiger ACC3059

Kód: 21203
€18,41 / ks €15,34 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
  • Typ: suspending
  • Dĺžka: 85 mm
  • Váha: 8g
  • Ponor: 1,3-1,8m
  • Veľkosť trojháčikov: 6x

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Wobler Realis Jerkbait 85SP určuje nový štandard pre tento typ woblerov!

DUO vyslyšalo priania rybárov, ktorí chceli mať dokonalý jerkbait. Jerkbait 85SP zdokonalený systém pevnej záťaže, vďaka ktorému má wobler nižšie ťažisko. Toto nové riešenie zaisťuje stabilitu woblera a atraktívnu akciu.

Jerkbaity vo veľkosti okolo 8,5cm má v ponuke takmer každá firma. Pokiaľ však očakávate vysokú kvalitu tohto vobleru od inej značky ste na omyle! Na trhu je celá rada nevydarených jerkbaitov …Veľmi zlých!  Ako zistíte že máte dobrý Jerkbait? Podľa tvaru, lopatky, značky alebo snáď farebného prevedenia?? Aj keď realistické farby budia pozornosť rybárov, hlavným parametrom aby bol wobler úspešný je jeho chod!

Realis Jerkbait 100SP

Realis Jerkbait 100SP má všetko čo má mať dobrý jerkbait: vyvážené tělo, ostré, ale pevné trojháčiky a špecifický pohyb vďaka ktorému má wobler agresívny, kmitavý chod a drží si presný smer behom priťahovania. Vyššie ploché boky nástrahy budia dojem väčšej koristi. Ploché boky tiež poskytujú lepšie vizuálne vlastnosti mpre zvýšenie viditeľnosti na väčšiu vzdialenosť alebo pri love v kalnej vode.

Výhoda tohto wobleru je aj to že nástrahu môžete zastaviť a zostane stáť v požadovanej hĺbke. Teraz sa môže rybár s JB 85SP sústrediť hlavne na chod woblera a docieliť lepších výsledkov.

Technické riešenie:

  • Ploché boky – Použili sme maximálne ploché boky, ktoré vytvárajú vizuálne odlesky, tlakový efekt a súšasne prirodzený pohyb woblera. Vďaka tomu láka dravce aj z veľkej vzdialenosti alebo v kalnej vode.
  • Správanie woblera – Systém pevného zaťaženia sme vytvorili tak, aby sme dosiahli rýchly a agresívny chod woblera okamžite po kontakte s hladinou a následnom pomalom aj rýchlom priťahovaní. Najväčšou prednosťou tejto nástrahy je pohyb do strán (side to side). Práve vďaka tomuto pohybu je wobler tak účinný.
  • Zvukový efekt – V každej časti woblera sú umiestnené 3 samostatné guličky. Tie vytvárajú silný a vysoký zvuk, Zosilnený celým telom vďaka jeho konštrukcii. Tento efekt sa dá ľahko dosiahnuť aj pri pomalom vedení.

Akou technikou Realis Jerkbait 85SP chytať?

Určite najlepšou metódou je twitchovanie– agresívne poťaovanie špičky prútu s pauzami …a rozhodne sa nebojte s jerkbaitom poriadne trhnúť! Ide o najrozšírenejší wobler teda hlavné kúzlo je práve v jeho pohybe.

Realis Jerkbait 100SP

Druhou metódou sú pomalé priťahovania s krátkou pauzou. Táto technika je osvedčená hlavne tam kde dravci už nástrahy ako sú woblery dobre poznajú.

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler Realis Jerkbait 85SP
Cieľová ryba: Zubáč, Šťuka, Sumec, Ostriež
? Farba: Do čistej vody
? Hĺbkový rozsah: Do 2m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: