Wobler DUO Realis Shinmushi - Sunset Moth

Kód: 21145
€17,99 –3 %
vyr 583 Shinmushi Sunset Moth CCC3233
€17,99 –3 % €17,50 / ks €14,58 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia

Dĺžka 40mm

Váha 5,7g

Ponor 0m

Plávajúci

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Shinmushi - väčšia verzia cikády Koshinmushi aby ste rybám nasadili poriadneho chrobáka do hlavy

Shinmushi sme do ponuky zaradili po veľkom úspechu menšej veľkosti Koshinmushi. Zároveň ste volali po väčšej veľkosti pre dlhšie hody a lepšie selektovanie rýb. Všetky ostatné prednosti zostali zachované!

Iný pohľad = inej farby

Pri love na hladinové nástrahy je treba si uvedomiť, že dravci vidia wobler najčastejšie zospodu smerom k oblohe. Preto sme sa pri výbere farieb sústredili primárne na tento kontrast. V ponuke tak nájdete čiernu Aburazemi, ktorá sa skvele hodí pri love za jasných slnečných dní. Ak je zamračené je dobré zvoliť svetlé bruško Frogster flye. Hnedá (Beetle) a zelená farba (Kinkame) sú univerzálne farby pre väčšinu situácií.

Vytvor si originál!

Inžinieri z DUO vždy hľadajú spôsob, ako vylepšiť takmer dokonalé veci a Shinmushi je priamo majstrovské dielo! Shinmushi je vlastne také lego, ktorú si možno upraviť podľa vlastných potrieb. Stredové očko, do ktorého je upevnený trojháčik funguje ako skrutku. Celé Shinmushi je tak rozoberateľné a vďaka tomu je možné kombinovať rôzne farebné časti medzi sebou. Vymeniť možno aj gumové strapce za iné materiály. To však neodporúčame, pretože nožičky sú zo špeciálneho materiálu, ktorý vysiela vibrácie.

Robíme veci inak - jednoducho

Výrobcovia svoje cikády často komplikujú a pridávajú do nich rôzne pohyblivé časti, ktoré majú tendenciu sa pokaziť. V DUU sa zamerali na samotný základ - materiál nástrahy. Shinmushi má krídelká pevná a vyrobená z jedného kusu. Použitý bol špeciálny materiál Elastomér, ktorý je mäkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné telo je vyrobené z odolnej plastovej zmesi. Farebné kombinácie so špeciálnou úpravou sú dielom pána Aiby, ktoré vo svojom obore patrí k absolútnej špičke.

Ako realis Shinmushi vodiť:
Vedenie cikád je v podstate jednoduché a vodí sa veľmi podobne ako plávajúce Spinbaity. Základom je kontinuálne priťahovanie strednou rýchlosťou, kedy sa wobler vďaka špeciálnemu tvaru krídel kolíše zo strany na stranu a dáva o sebe veľa a hlasno vedieť. Pohyb pripomína topiaci sa hmyz alebo netopiera. Toto klasické vedenie je dobré občas preložiť pauzou a veľmi jemným trhaním dráždiť dravca k útoku. S trochou cviku sa dá naučiť jemný pohyb, keď od nástrahy idú len malé vlnky, hoci sa nástraha prakticky nehýbe. Tento jemný pohyb je často najúčinnejší predovšetkým na veľké jalce, keď zbierajú hmyz z hladiny.

Videorecenzia nástrahy

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler DUO Shinmushi
Cieľová ryba: Šťuka, Ostriež, Boleň, Jalec
? Hĺbkový rozsah: Na hladine

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: