Wobler DUO Realis Jerbait 120SP Pike Limited - Ara Macao

Kód: 21092
€21,99 –7 %
vyr 209 jerkbait 120 SP Pike Limited Ara Macao CCC3175
€21,99 –7 % €20,50 / ks €17,08 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia

Dĺžka 12cm

Váha 17,8g

Ponor 1-1,9m

Vznášanlivý

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Špeciálna šťuková séria pre fanúšikov kráľovien našich vôd


Veľa rybárov hľadalo wobler upravený pre cielený lov šťúk. DUO vyslyšalo ich prosby a na základe štúdií správania šťúk prepracovalo jerkbait 120SP na verziu upravenú špeciálne pre naše kráľovne Jerkbait 120SP Pike Limited.

Prepracovaný dizajn

Verzia Pike Limited (PL) sa od klasickej 120tky líši hneď v niekoľkých bodoch. Zmeny prebehli v osadení trojháčikov. Vo verzii 120 PL boli použité väčšie a zosilnené trojháčiky, aby prenikli aj do silných čeľustí šťuky a vydržali divoký súboj. Zároveň sa znížil ich počet z troch na dva. Dôvodom bolo zachovanie skvelej akcie woblera a zníženie stratovosti rýb počas zdolávania. Väčší počet trojháčikov často vedie k ich vzájomnému vypáčeniu z papule. Jerkbait Pike Limited má tiež spevnené telo a lopatku, aby odolal extrémnej záťaži, ktorú dokáže šťuka vyvinúť pri útoku a zdolávaní.

Vnútri tela woblera sú veľké wolfrámové guľôčky umiestnené na sofistikovanom systéme koľajníc. Tento systém sa vyznačuje pevným lôžkom, ktoré udrží ťažké guličky vnútri lôžka aj keď sa wobler dostane do extrémnych uhlov. To zaisťuje vysokú stabilitu wobler bez rizika, že by guličky "zabíjali" chod woblera.

Špeciálne farebné kombinácie

Vizuálne najväčšia zmena prebehla vo farebnej palete woblerov. V ponuke tak nájdete prirodzené farby šťuky, ostrieža a plotice ako najbežnejšiu korisť šťúk. Do ponuky sme tiež zaradili farby pstruha, ktorého majú šťuky obzvlášť radi, ak sa v ich lokalite vyskytuje a farba Ara Macao spolu, Red Tiger II a Full Chart Yamame sú v kombinácii s agresívnym twitchováním doslova spúšťač záberov v hluchých dňoch, kedy inak šťuky bývajú apatické.

Extra dráždivý chod

Vďaka vyššiemu profilu vysiela Wobler realis Jerkbait 120SP Pike Limited väčšie odlesky aj vibrácie v porovnaní s inými woblermi jeho veľkosti. Vyšší profil a upravený tvar woblera mu tiež umožňuje prevrátiť svoje telo o takmer 180 ° a opäť sa vrátiť do pôvodnej polohy. Tento efekt sa dá dosiahnuť krátkymi trhavými pohybmi prútu. Ďalšou prednosťou Jerkbaitu je vlastnosť, kedy sa wobler pri vedení trhavými pohybmi prakticky nedostane do priamej roviny s vlascom. Vďaka tejto vlastnosti možno tiež wobler okamžite zastaviť vplyvom odporu vody, čo bežné woblery nedokážu. Rybár tak získava 100% kontakt s nástrahou počas celej doby priťahovania. Vďaka tomu možno tiež s jerkbaitom 120SP Pike Limited vykonávať aj doslova centimetrové trhnutie, ktoré dokáže vydražiť dravca k útoku, ak máte nástrahu v blízkosti brehu a šťuka ho zatiaľ len sledovala. Tieto krátke pohyby často znamenajú rozdiel medzi úlovkom a prehrou.

Ako realis Jerkbait 120SP PIKE LIMITED viesť:


Agresívnu akciu možno s woblerom dosiahnuť klasickým "twitchováním" (trhaním), ktoré je účinné v 90% prípadov. Vo zvyšných 10%, kedy viete, že sa v mieste, kde lovíte vyskytujú naozaj veľké šťuky odporúčame, trochu netradične, prosté kontinuálne priťahovanie bez výrazných trhavých pohybov s občasnou pauzou. Z nejakého dôvodu to majú veľké šťuky radi.

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler DUO Realis Jerkbait 120SP Pike Limited
Cieľová ryba: Zubáč, Šťuka, Sumec
? Hĺbkový rozsah: Do 2m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: