Wobler DUO Realis 48MR Bottom Rush - Blue Shad

Kód: 72 5C624
€17,69 –4 %
vyr 327 Realis crank 48mr bottom rush ACC3356 Blue Shad
€17,69 –4 % €16,99 / ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.6.2021

Dĺžka 48mm

Váha 10,5g

Ponor 2-2,5m

Plávajúci

Detailné informácie

Podrobný popis

Wobler Realis Crank 48MR Bottom Rush


Realis Crank 48MR Bottom Rush je najväčšia novinka roku 2021. Kombinácia vlastností tohto Cranku je prísľubom skvelých zážitkov! Crank sú všeobecne veľmi obľúbené woblery - sú univerzálne, ľahko sa vedú a hlavne prinášajú úlovky. S Crankom 48MR BR išlo však ešte ďalej a zdokonalilo posledné bolesti väčšiny Crankov.

Tichý. Na mnohých vodách prestávajú byť zvukové woblery účinné, pretože sa používajú až priveľa. Obzvlášť viditeľné je to pri love sumcov a ostriežov. Crank 48MR je však tichý. Oceľové vyvažovacie guličky sú napevno usadené a wobler vďaka tomu nevydáva žiadne zvukové signály.

Silne plávajúce. Crank sa používajú primárne pre lov v blízkosti dna. S tým je spojené ich pomerne časté uviaznutie, predovšetkým v kameňoch. Crank 48 MR je však veľmi silno plávajúci a tak pri zaseknutí medzi kameňmi stačí povoliť šnúru a Crank vďaka vznášivosti veľmi často z kameňov vypláva.

Extra ťažký. Crank 48MR je aj napriek svojej veľkosť 48 mm naozaj ťažký - 10,5g. To je zárukou ďalekých nahodení, čo je často kľúč k úspechu.

Hranatá a zosilnená lopatka. Tvar a materiál lopatky bol prispôsobený na použitie v blízkosti dna. Hranatá lopatka v prípade nárazu do prekážky lepšie vykloní wobler, tak aby ho ľahšie oboplával a navyše pod uhlom, ktorý viac zabraňuje uviaznutie háčikov v prekážke. Materiál lopatky je zosilnený a upravený, aby dlhodobo odolával mechanickému poškodeniu.

Ako Crank 48MR Bottom Rush vodiť:

Crank všeobecne patrí to kategórie ETU (Easy to use) - jednoduché použitie. Rovnako tak tomu je u tohto modelu. Najväčších úspechov sme dosiahli z klasickým monotónnym priťahovaním. Pokiaľ chcete chod zdokonaliť, odporúčame meniť rýchlosť priťahovanie a občas doplniť krátkou pauzou (vzhľadom k vysokej vznášanlivosti woblera je dobré robiť pauzu naozaj veľmi krátku). Crank 48MR je tak vhodný aj pre menej skúsených rybárov.

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler DUO Realis Crank 48MR Bottom Rush
Cieľová ryba: Zubáč, Šťuka, Sumec, Ostriež
? Hĺbkový rozsah: Do 2m, Nad 2m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: