Wobler DUO Realis Koshinmushi - Shirohitori

Kód: 20500
€16,50 / ks €13,75 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia

Najväčšie úspechy s Koshinmushi dosiahnete v lete, keď ryby útočia na hladinové nástrahy!

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Prepracovaná a originálna cikáda Koshinmushi pre množstvo letnej zábavy


Cikády zažívajú v poslednej dobe veľký boom a nie je sa čomu diviť. V Európe tento typ nástrah doteraz nebol príliš známy a o to lepšie výsledky prináša! Najväčšie úspechy s Koshinmushi dosiahnete v letných mesiacoch, kedy ryby na hladinové nástrahy reagujú najlepšie.

Iný pohľad = iné farby

pri love na hladinové nástrahy si treba uvedomiť, že dravci vidia vobler najčastejšie zospodu smerom k oblohe. Preto sme sa pri výbere farieb sústredili primárne na tento kontrast. V ponuke tak nájdete čiernu Aburazemi, ktorá sa skvele hodí na lov za jasných slnečných dní. Ak je zamračené je dobré zvoliť svetlé bruško Frogster flye alebo Honey bugu. Hnedá (Beetle) a zelená farba (Kinkame) sú univerzálne farby pre väčšinu situácií.

Vytvor si originál!

Inžinieri z DUO vždy hľadajú spôsob, ako ešte vylepšiť už takmer dokonalé veci a Koshinmushi je tak priamo majstrovské dielo! Koshinmushi je vlastne také lego, ktoré si možno upraviť podľa vlastných potrieb. Stredové očko, do ktorého je upevnený trojháčik funguje ako skrutka. Celé Koshinmushi je tak rozoberateľné a vďaka tomu je možné kombinovať rôzne farebné časti medzi sebou. Napríklad na zelený Frogster fly môžete dať čierne bruško z Aburazemi. Vymeniť je možné aj gumové strapce za iné materiály – čo však neodporúčame, pretože nožičky sú zo špeciálneho materiálu, ktorý vysiela vibrácie pri ťahaní.

Robíme veci inak - jednoducho

Výrobcovia svojej cikády často zbytočne komplikujú a pridávajú do nich rôzne pohyblivé časti, ktoré majú tendenciu sa pokaziť. V DUU sa zamerali na samotný základ - materiál nástrahy. Namiesto pohyblivých krídiel sú pri Koshinmushi krídelká pevné a vyrobené z jedného kusu. Použiť bol špeciálny materiál Elastomer, ktorý je mäkký, ale zároveň pevný a odolný. Samotné telo je vyrobené z odolnej plastovej zmesi. Fantastické farebné kombinácie so špeciálnou úpravou sú dielom pána Aiby, ktoré vo svojom obore patria k absolútnej špičke.

Ako Realis Koshinmushi vodiť:


Vedenie cikád je v podstate jednoduché a vodí sa veľmi podobne ako plávajúce Spinbaity. Základom je kontinuálne priťahovanie strednou rýchlosťou, kedy sa vobler vďaka špeciálnemu tvaru krídiel sa vobler kolíše zo strany na stranu a dáva o sebe veľa hlasno vedieť. Pohyb pripomína kúriaci sa hmyz alebo netopiera. Toto klasické vedenie je dobré občas preložiť pauzou a veľmi jemným potukávaním dráždiť dravca k útoku. S trochou cviku sa dá naučiť jemný pohyb, keď od nástrahy idú iba malé vlnky, hoci sa nástraha prakticky nehýbe. Tento jemný pohyb je často najúčinnejší predovšetkým na veľké hrúbky, keď zbierajú hmyz z hladiny.

Parametre

Dĺžka: 30 mm
Váha: 3,1 g
Ponor: 0,0 m
Typ: floating (plávajúci)
Veľkosť (troj)háčikov: #12
Výrobca: DUO

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler DUO Koshinmushi
Cieľová ryba: Šťuka, Ostriež, Boleň, Jalec
? Hĺbkový rozsah: Na hladine
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
RC Avatar autora | 19.9.2022
Topka na jalce!!!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: