Sonar Deeper Chirp+ 2

Kód: 29560
€379,99 / ks €316,66 bez DPH
Skladom, doručenie do 7 dní (1 ks)
Možnosti doručenia

Užito si rybárčenie, Ako ste ho Doteraz nespoznali: jasný obraz a dokonalú presnosť najnovšieho sonaru CHIRP + 2 v spojení s aplikáciám Fish Deeper ™ a predĺženým dosahom až na 120 METROV!

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Deeper Chirp+ 2

Rybári povedali, že by chceli výkonnejší sonar. A my sme povedali, že ho pre nich vyrobíme. Išli sme do toho najväčšieho rizika. Skombinovali sme hardvér a softvér a urobili sme poriadny krok vpred ... alebo vlastne do hĺbky. Rybári tak objaví tajomstvo skrývajúce sa v hlbinách. Zoznámte sa so sonarom Deeper CHIRP + 2. Inteligentné riešenie pre skutočných rybárov a zatiaľ najvýkonnejší nahadzovací sonar Deeper.

PREČO CHIRP+ 2?

Užite si rybárčenie, ako ste ho doteraz nepoznali: jasný obraz a dokonalá presnosť sonaru CHIRP + 2 v spojení s aplikáciou Fish Deeper ™. Teraz si môžete plánovať, zaznamenávať a analyzovať svoje rybárske výpravy a vytvárať vlastné batymetrickom mapy. K týmto dátam máte prístup z akéhokoľvek zariadenia.

NEUVERITEĽNÉ ROZPOZNÁVANIE CIEĽA
Vďaka rozlíšenie cieľa na 1 cm budete môcť ľahko určiť cieľový druh, aj keď bude súčasťou veľkého kŕdľa rybiek, alebo sledovať aj tie najdrobnejšie návnady pri vertikálnom vláčenie.


PRESNOSŤ V EXTRÉMNYCH hĺbkach

Sonar CHIRP + 2 poskytuje minimálny šum pri hladine, takže sa môžete spoľahnúť na presné hodnoty sonaru aj vo veľmi plytkej vode a dokázať nájsť ryby už 15 cm pod hladinou. A tiež naopak: dokážete rozlíšiť ryby aj vo vode hlbokej až 100 m.


3 FREKVENCIE lúčov pre všestranné použitie
Skenovaním oblasti širokouhlým lúčom objavíte miesta, kde sa ryby zhromažďujú. Konkrétne ryby tiež nájdete pod silným ľadom pomocou lúča s úzkym uhlom 7 °.

ČO JE NOVÉ?

Nový vzhľad a ešte oveľa väčší výkon ukrytý vnútri. Vďaka tomuto sonaru si užijete hĺbkové mapy z celého sveta.

SUPRA RÝCHLE NABÍJANIE. Prevádzková doba až 15 hodín. Nabitie na 100% len za 2 hodiny.

KRYT PRE NOČNÝ RYBOLOV SÚČASŤOU BALENIA. Sonar dobre uvidíte za tmy aj počas horšie viditeľnosti.

FARBA púštny piesok. Rovnaký tvar a rozmer v zbrusu novom kabáte.

ČO JE TO CHIRP?
Tradičné sonar vysiela vždy iba jeden frekvenčný impulz. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse = komprimovaný vysoko intenzívny spôsobovaný impulz) vysiela nepretržitý tok frekvencií od nízkych po vysoké. Vďaka tomu sú údaje zo sonaru oveľa jasnejšie a v porovnaní s tradičnými sonary majú vyššie rozlíšenie.

CHYTRÉ RIEŠENIE PRE SKUTOČNÝCH rybárov. Výkonný a najmodernejšie nahadzovací sonar CHIRP sa pýši tromi frekvenciami lúča, ostrosťou signálu a dokonalou presnosťou. Je ideálny na rýchle vyhľadanie miest, kde sa zhromažďujú cieľové druhy rýb, k odhaleniu predátorov a lovu v extrémnych hĺbkach. V spojení s inovatívnym softvérom, aplikácií a webovú platformou Fish Deeper ™ si jednoducho naplánujete svoje výpravy. Záruka toho najlepšieho zážitku z rybárčenie.

MIMORIADNY DOSAH pri náhodoch A ľahkú prenosnosť. Sonar nahodíte až do vzdialenosti 100 metrov a môžete sa spoľahnúť na výborné pripojenie. Malé, ľahké a bezdrôtové riešenie. Skvele sa zmestí do rybárskej tašky aj do každého vrecka. Kompatibilné so zariadeniami iOS a Android. Generuje svoj vlastný Wi-Fi signál, vďaka ktorému sa pripojíte k svojmu šikovnému zariadení. Odteraz nebudete potrebovať žiadne internetová ani mobilné dáta.

ÚPLNÁ VŠESTRANNOSŤ. Rôzne režimy rybolovu pre špecifické typy rybárčenie. Použitie pre chytanie rýb z lode, kajaku, brehu, nábreží a dokonca pre lov na dierkach s tradičným zobrazením ukazovateľa. Chytajte ryby v lete aj v zime, počas dňa aj v noci. Jeden sonar pre všetky použitia.

VYTVÁRANIE BATYMETRICKÝCH MAP. Vytvárajte si vlastné hĺbkové mapy a prezerajte si svoje sken, mapy, body záujmu, fotografie a poznámky v aplikácii Fish Deeper ™ alebo na webovej platforme.

Užívateľsky prívetivá APLIKÁCIA. Prezerajte si ryby, vegetáciu a obrys, tvrdosť a konzistenciu dna. V aplikácii Fish Deeper ™ zistíte tiež hĺbku a teplotu vody, môžete používať farebnú paletu zobrazenie, voliteľné symboly, nastavenie citlivosti sonaru a tradičný ukazovateľ pre rybolov na dierkach.

PREDĹŽENÁ PÄŤROČNÁ ZÁRUKA VÝROBCU. Teraz si môžete dopriať úplnú pohodu a skvelé zážitky z rybárčenie. Vďaka sonaru Deeper CHIRP + 2 budete mať naozaj dlhú istotu kvality.

KVALITA NA PRVOM MIESTE. Sonar je vyrobený z veľmi odolného plastu typu ABS s titánovými vložkami a silikónovým tesnením a odolá nielen pôsobeniu vody, ale aj rozmarom počasia a teplotám až do -20 ° C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: