Realis Vibration 68G- FIX

3 položiek celkom

Cena

1617
11617

Značky

Zobrazených položiek: 3
American Shad
€16,79

Parametre: Typ: Sinking (potápavý) Dĺžka: 68 mm Váha: 21 g Ponor: cca 2m – neobmedzene Veľkosť háčikov:  6X

Kód: 1536
Chart Gill Halo
€16,79

Parametre: Typ: Sinking (potápavý) Dĺžka: 68 mm Váha: 21 g Ponor: cca 2m – neobmedzene Veľkosť háčikov:  6X

Kód: 1551
Ted Tiger
€16,79

Parametre: Typ: Sinking (potápavý) Dĺžka: 68 mm Váha: 21 g Ponor: cca 2m – neobmedzene Veľkosť háčikov:  6X

Kód: 1548

Nová generácia rady Vibration prináša zdokonalenú stabilizáciu a vylepšenú akciu pri prepade

Bezlopatkové woblery behom sezóny 2018 získali veľkú pozornosť. Úspech s týmto woblerom bol taký, že sa nedal prehliadnuť. Pri testovaní sa podarilo s Vibrationy dosahovať až nečakaných úspechov pri bežnom rybárčení aj pretekoch.

DUO Realis Vibration 68 G-Fix patrí medzi najtenšie woblery, ale zároveň najťažších bezlopatkových woblerov na trhu. Vďaka perfektnému vyváženiu a hydrodynamike klesá na dno rovnako rýchlo ako gumené nástrahy pri jigovaní. Hlavnou cieľovou rybou na tieto nástrahy je zubáč a ostriež.

Vďaka rýchlemu prepadu nemá útočiaci dravec čas na skúmať nástrahu, teda útok na Vibration zvykne byť dôvernejší a agresívnejší. Vďaka stabilnému chodu nástrahy behom prepadu sa taktiež znížila šanca na zamotanie šnúry a háčika, čo bola slabina týchto nástrah.

 Realis Vibration 68-G-fix

Oceľová gulička (6,5 mm x 1 ks ) a  pohyblivé guličky (3,0 mm x 12 ks) boli nahradené rovnakou veľkosťou wolframových guliček. ďalej bola v prednej časti pridaná pevná tvarovaná záťaž, čím sa hmotnosť zvýšila o 5 g v porovnaní s klasickým modelom.

Vďaka perfektným nahadzovacím vlastnostiam, silným vibráciám a agresivitou chodu je ideálnou nástrahou hlavne pre teplejšie obdobia roku, kedy je teplota vody nad 10 stupňov a dravce sú aktívne.

Realis Vibration G-Fix je nová generácia nástrah, ktoré budú určovať smer modernej prívlače.

AKO Vibration 68 G-Fix viesť:

Realis Vibration 68 G-Fix

Realis Vibration sa dá viesť v podstate len dvoma spôsobmi. Prvým a zároveň najúčinnejším je rovnaká technika ako pri jigovaní. V praxi to vyzerá tak, že s mierne dvihnutou špičkou prútu spravíte 1-3 otáčky kľukou navijaku a necháte s mierne napnutým vlascom prepadávať vodným stlcom. Práve pri prepade je najväčšia šanca že príde záber. Ďalšou možnosťou je dvojité prudké trhnutie špičkou prútu, rýchle navinutie vlasca a opäť nechať nástrahu prepadávať.

Najlepšie výsledky dosiahnete pri love v hlbšej vode na priehradách a štrkoviskách.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz

SHOPY.UNAS.CZ