Realis Spinbait 80 Blue Hitch CCC3143

Kód: 72 5C686
€16,99 / ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2021
  • Typ: Sinking (potápavý)
  • Dĺžka: 80 mm
  • Váha: 9,5 g
  • Ponor: 0-3,5 m
  • Velikost trojháčku: 8X

Detailné informácie

Podrobný popis

Spybaiting – opäť zmena v prívlači na slovensku a čechách.

spinbait_80_DUO

Realis Spinbait je nový typ woblera na naše podmienky, Ktorý mal doteraz len zopár nadšencov. Na prvý pohľad vyzerá tento wobler ako PROP, No prvý dojem klame. Realis Spinbait 80 je POTÁPÁVÝ wobler, Ktorý sa dá viesť v celom vodnom stĺpci. Vďaka tomu sá dá okamžite reagovať na aktuálne podmienky pri vode. Nástraha má úzke telo s vynikajucími aero- a hydrodynamickými vlastnosťami. Vďaka špecifickému vyváženiu sa dájú tieto spinbaity nahadzovať do veľkých diaľok.

Realis-Spinbait-80

Vrtuľky woblera sa točia proti sebe a vďaka tomu vytvárajú unikátne vibrácie a mikro pulzy s rôznymi frekvenciami. Vrtuľky svojim tvarom vháňajú do vody viac vzduchu a zvuku. Tento zvuk je rybami vnímaný bočnou čiarou a vyvoláva v nich inštinkt predátora. Telo Spinbaitu sa vo vode ľahko nakláňa a vytvára silné odlesky v závislosti od použitej farby, ktoré lákajú dravé ryby z veľkej vzdialenosti.

Ako Realis Spinbait 80 viesť:

1)Hladinové vedenie – ako klasické propy, kedy po nahodení zdvihnete špičku a plynulé priťahovanie woblera po hladine. Doporučujeme meniť aj rýchlosť vedenia.

2) Tesne pod hladinou – podobné ako pri hladinovom vedení, samozrejme necháme wobler trochu klesnúť a priťahujeme ho so sklonenou špičkou prútu. Najúčinnejšia metóda na ochytané ryby! Tam kde už bolene, ostrieže alebo šťuky poznajú hladinové woblery, dokážete s týmto spinbaitom dostávať nové zábery! Najideálnejšie je vedenie cca 10 cm pod hladinou.

3) Stop – and – go – Technika, pomocou ktorej je Realis Spinbait 80 tak výnimočný. Vďaka jeho potápavosti sa dá tento wobler viesť podobne ako vedenie jigov. 2-3 rychlé otočky a  nechať wobler klesať vodným stĺpcom. Behom klesania vďaka kmitavým pohybom vytvára ďalšie odlesky, čo nerobí žiadna iná nástraha!!!

Dodatočné parametre

Kategória: Wobler Realis Spinbait 80
Cieľová ryba: Šťuka, Ostriež, Boleň
? Farba: Do čistej vody, Do kalnej vody
? Hĺbkový rozsah: Celý vodný stĺpec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: