Realis Shad 62DR Wakasagi

Kód: 1605
€15,99
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.10.2020
  • Typ: Suspending
  • Dĺžka: 62 mm
  • Váha: 6 g
  • Ponor: 1,5 – 2,5 m
  • Veľkosť trojháčikov: 8

Detailné informácie

Podrobný popis

Menší wobler do hlbokej vody so skvelou akciou a modernou technologiou pre každodenné využite

Realis Shad 62DR

Realis  Shad 62 DR je wobler na každodenné použitie a dá sa viesť rôznymi technikami. Jeho výhoda spočíva hlavne v hĺbke ponoru až do 2,5m vo svojej triede. Vďaka tomu prelovíte aj hĺbky kam sa s woblermi tohoto typu nikdy nedostanete.

Tento wobler bol najtajnejšou zbraňou hlavne v roku 2018. Jeho najväčšou výhodou je rýchlosť ktorou môžete preskúmať okolie. Rovnako tak je aj účinný. Najčastejším úlovkom boli podľa očakávanie veľké ostrieže, menšie sumce, zubáče, šťuky ale aj bolene. Pokiaľ sa v prechytávanej oblasti nachádzal dravec a mali sme „DRko“ v karabinke, mohli sme si byť istý že o sebe dá vedieť.

Realis Shad 62DR

Veľkou prednosťou ako už je zvykom pri značke DUO je prepracované pohyblivé zaťaženie. Oceľová gulička s priemerom 5,6 mm sa pri nahodení presunie na koniec woblera, čo predlžuje dĺžku nahodenia, Zvyšuje jeho presnosť a minimalizuje riziko zamotania. Po dopade na hladinu sa gulička presunie dopredu kde je fixovaná magnetom. Gulička je fixoaná neštandardne dosť v predu s nízkym ťažiskom, aby lepšie stabilizovala relatívne malý wobler s naozaj veľkou lopatkou.

Vďaka pevne fixovanej hlavnej záťaži sa o zvukový efekt starajú guličky umiestnené v strede woblera. Zvuk a vibrácie týchto guličiek sú veľmi jemné a tiché. To je na nezaplatenie hlavne na vodách kde dravce poznajú silný zvuk iných woblerov.

Ako Realis Shad 62DR viesť:

Tento wobler svoju prácu odvádza veľmi dobre pri všetkých technikách vedenia. Najlepšie výsledky ale dosiahnete plynulým priťahovaním a následným (rozbiťím) dvojitým šklbnutím s občasnou pauzou. Výbornú odozvu pri dravcoch malo aj veľmi pomalé twitchovanie, opäť doplníme pauzou. V chladnejších mesiacoch je najlepšie plynulé priťahovanie bez výraznejších zmien, stačí pozmeniť rýchlosť a občasne pozastaviť wobler.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Realis Shad 62DR
Cieľová ryba: Zubáč, Šťuka, Sumec, Ostriež, Jalec
Hĺbka ponoru: Nad 2m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz