Plandavka ValkeIN Scheila 0,9 g - G-Green

Kód: 21417
€6,49 / ks €5,41 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Lady plandavka pre UL špecialistov!

Špecifikácia:

Váha: 0,9 g

Veľkosť: 22 mm

Háčik: Gyro hook vel. 6

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Scheila je naša nejuniverzálnejšia plandavka s unikátnym chodom, ktorému pstruhy nemôžu odolať! Nieje už len samotné meno sexy?!

 

Univerzálny a obľúbený tvar Scheily ju predurčuje na skvelé výsledky. Tento tvar má v ponuke takmer každá japonská značka, ktorá sa zameriava na troutarea rybolov. Vo ValkeINe ju však ešte zdokonalili! Špecifickou vlastnosťou Scheily je  vynikajúca stabilita, vďaka ktorej sa zvyšuje percento premenených záberov. Telo plandavky má mierne rozšírený tvar kvapky, ktorý pracuje pri všetkých rýchlostiach vedenia a aj napriek tomu si zachováva vynikajúcu stabilitu.

Zo širokej ponuky farieb si určite vyberiete tú svoju.

Naše Skúsenosti:

Scheila je tajnou zbraňou trout area pretekárov. Takto ľahké plandavky sa bežne v krabičkách rybárov nenachádzajú, čo z nich občas činí až neuveriteľný stroj na zábery. Scheila 0,9 g je ako stvorená pre pomalé vedenie pod hladinou, alebo naozaj pomalé vedenie v stĺpci. Vďaka svojemu tvaru si však zachováva vynikajúce letové vlastnosti.

Najviac sa nám osvedčili 2 varianty vedenia. Prvý–  stredne rýchle priťahovanie vo vodnom stĺpci alebo tesne pod hladinou. Plandavka má dosť agresívny chod, ale jej chod je vertikálny, nie horizontálny ako to je u iných plandaviek. Vďaka tomu celá plocha plandavky môže do strán vysielať silné vibrácie a odlesky a lákať tak pstruhy z väčšej vzdialenosti.

Druhou možnosťou je veľmi pomalé vedenie v blízkosti dna. Pri tomto vedení má plandavka kolísavý horizontálny chod. To umožňuje viesť plandavku veľmi pomaly, so zachovaním atraktívneho chodu. Tento štýl vedenia sa osvedčil hlavne na apatické ryby pohybujúce sa blízko dna, ktoré na bežné nástrahy nereagujú

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plandavky Scheila
Cieľová ryba: Ostriež, Pstruh, Jalec
Čistota vody: Do čistej vody, Do kalnej vody

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: