Plandavka ValkeIN Hi-Burst 1,8g - Beige

Kód: 20911
€6,49 / ks €5,41 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
8.2.2023
Možnosti doručenia
Plandavka s veľmi výrazným chodom ideálna na trout area rybolov

Špecifikácia:

Váha: 1,8 g

Veľkosť: 26 mm

Háčik: Gyro hook veľ. 6

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

Plandavky Hi-Burst, ideálne na vysadených pstruhov

Hi Burst to je agresivná akcia a vynikajúca vyváženosť ako spúšťač záberov.

Modelová rada Hi-Burst bola prvá plandavka spoločnosti ValkeIN vyvinutá na základe konceptu  - maximálnej príťažlivosti. Unikátny kmitavý pohyb vytvára jedinečnú akciu. Hi-Burst prináša to nejlepšie vďaka reflektovaniu veľkosti plandavky voči jej hmotnosti. Pre každú hmotnosť tak bol vyvinutý samostatný rozmer. Vďaka tomu sa už tak len zväčšovala hrúbka pliešku, ale upravovala sa aj veľkosť plandavky, aby došlo k perfektnej vyváženosti pomeru medzi veľkosťou plandavky a jej hmotnosťou.

Naše skúsenosti:

Rada Hi -Burst má nejagresivnejší chod zo všetkých plandaviek značky ValkeIN. To ju predurčuje ako účinnú zbraň na čerstvo vysadené pstruhy, ktoré často útočia práve na pohyb plandavky. Ako nejúspešnejšie vedenie sa nám osvedčilo klasické priťahovanie bez akéhokoľvek pošklbávania, vzhľadom k už aj tak agresívnej akcii plandavky. Pokiaľ sa chcete predsa len odlíšiť doporučujeme zmeniť rýchlosť priťahovania. Pri vyšších rýchlostiach priťahovania je chod plandavky viac uzavrený a pstruh častejšie nástrahu „trafí“. Pri stredne rýchlom vedení je chod nejviac agresivný a kmitanie plandavky ide nejviac do strán. Pri tomto vedení síce klesá úspešnosť premenených záberov, no vďaka agresívnej akcii veľmi často pstruh zaútočí aj niekoľkokrát a vy tak záber nakoniec premeníte v úlovok.

Vzhľadom k agresívnemu chodu je tak Ideálne vybrať predovšetkým výrazné farebné varianty a kombinácie. Na opatrné pstruhy obvykle viac fungujú menej agresivné nástrahy a to ako pohybom, tak farbou. Ale práve tmavej kombinácii môžu vzbudiť aj u opatrných pstruhov záujem, preto sa vyplatí mať ich pár v krabičke. Medzi nejúspešnejšie farby patrí: White, Chart, Pink, Shine Lime Green a Fluorescent Orange.

Videorecenzia plandavky Hi-burst

Dodatočné parametre

Kategória: Plandavky Hi-Burst
Cieľová ryba: Ostriež, Pstruh, Jalec
Čistota vody: Do čistej vody, Do kalnej vody

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: