Prívlačový prút Major Craft Speedstyle

Kód: 1641/SSC 1641/SSC2 1641/SSC3 1641/SSC4 Zvoľte variant
Viac variantov
Značka: Major Craft
€255 / ks €260 / ks €263 / ks €249 / ks od €249 / ks
Na objednávku (1 ks) Na objednávku (1 ks) Na objednávku (1 ks) Skladom, doručenie do 7 dní Zvoľte variant
Typ
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Prívlačový prút, ktorý si zamiluje každý rybár!

Varianty v detaile produktu

Detailné informácie

Podrobný popis

Varianty produktu

SSC-662M- Dĺžka 6,6ft (201cm), gramáž 7-23g, regular, verzia baitcast, hmotnosť 113g

SSC-702H- Dĺžka 7ft (214cm), gramáž 15-42g, regular fast, verzia baitcast, hmotnosť 118g

SSC-68BB- Dĺžka 6,8ft (207cm), gramáž 30-95g, regular fast, verzia baitcast big bait, hmotnosť 148g

SSC-642UL/BF- Dĺžka 6,4ft (195cm), gramáž 0,6-8g, regular fast, verzia bait finese, hmotnosť 105g

 

BAITCASTOVÁ LEGENDA MAJORCRAFTU!

Prúty Speedstyle si získali ohlas po celom svete vďaka svojej univerzálnosti, sile a odolnosti. Pri ich výrobe sa použila technológia nano power, ktorá dodáva prútom potrebnú silu ale aj potrebnú citlivosť. Samozrejmosťóu je FUJI sedlo PTS a očká FUJI K-frame. Rokoväť sa drží pohodlne vďaka ergonomickému uchyteniu a kombinácii EVA materiálu a korku. V ponuke sú 4 modely do rôznych podmienok. Z ponuky si tak vyberie naozaj každý, či sa už pre vode chcete hrať s finesse modelom, alebo potrebujete silu na väčšie nástrahy.

SPEEDSTYLE_8656
SPEEDSTYLE_8643
 
 
 

SSC-642UL/BF
ľahký bait finesse model

Tento model prináša kopec zábavy. Bude Vás baviť vďaka maximálnej citlivosti a skvelými nahadzovacími vlastnosťami. Gramáž je mierne podhodnotená a z našej skusenosti odporúčame záťaž 3-15gr.. Baitfinessový model Vás bude baviť hlavne pri love s menšími woblermi, alebo pri ľahšom jigovaní na ostrieže a zubáče. Model si však zachováva dostatok sily na zdolanie aj veľkých rýb.

SSC-662M
skutočný univerzál

Nejuniverzálnejší model z celej série. Verzia medium je vhodná pre klasickú strednú prívlač v tuzemských podmiekách. Tento model se velmi osvädčil pri jigovaní na zubáče na hlbokých priehradách, ale aj pri love v plytčinách na hladinové nástrahy. Kombinuje v sebe citlivosť potrebnú pre jigovanie, ale aj rýchlosť a silu k správnemu vedeniu woblerov.

SSC-702H
tvrdšia varianta univerzálneho M-ka

Heavy model je varianta pre všetkých, ktorí hľadajú tvrdší baitcast, ale stále si chcú užiť zdolávanie. Gramáž u tohoto modelu je opät mierne podhodnotená a reálne sa pohybuje okolo 20-55 gramov. Pokiaľ radi lovíte na nástrahy okolo 12-16cm, budete mať radi aj Heavy model Speedstylu.

SSC-68BB
big bait model pre veľkých chlapcov

Najtvrdší model, ktorý perfektne reflektuje trend posledných rokov, kedy veľa rybárov prešlo k veľkým nástrahám. Jednodielny špeciál big bait sa skvele hodí pre twitchovanie veľkých jerkov aj čím ďalej obľúbenejších veľkých gúm. Samozrejme sa stále dá využiť aj na trolling, ale najväčšiu kvalitu oceníte hlavne pri jerkovaní. Prút má veľké silové rezervy a nemusíte sa do ňho oprieť by zdolávaní veľkých šťúk, zubáčov či sumcov., candátů 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: