Sonar LOWRANCE Elite-9 TI-2 Active Imaging sonda 3-v-1

Kód: 26996
ZADARMOZADARMO
Sonar LOWRANCE Elite-9 TI-2 Active Imaging sonda 3-v-1
€1 543 / ks €1 285,83 bez DPH
Skladom, doručenie do 7 dní (5 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Extra rýchle doručenie
Extra rýchle doručenie
Produkty skladom doručíme do 24 - 48 hodín
Potešíme Vás darčekom
Potešíme Vás darčekom
K objednávke Vám pribalíme extra zľavu na ďalšiu objednávku vo výške 1-15%!

Podrobný popis

LOWRANCE Elite-9 TI-2 Active Imaging sonda 3-v-1

S modelom Elite-9 Ti2 získate pokročilejšie funkcie na hľadanie rýb a konektivitu bez toho, aby ste museli zaplatiť viac. Veľmi detailný Active Imaging™, Fish Reveal™, vstavaný Genesis Live real-time mapovanie a lepšia zrozumiteľnosť s dotykovou obrazovkou a zameraním na skvelé funkcie pre vyhľadávanie rýb, ktoré vám uľahčia život vo vode, ako je napríklad jednoduché ovládanie dotykovej obrazovky, bezdrôtové prepojenie, smartphone oznámenia a integrácia pre trolling motor/Power Pole® - Elite-9 Ti2 je navrhnutý tak, aby vám pomohol ľahšie nájsť ryby.
Active Imaging 3-v-1 sonar (CHIRP, bočné snímanie a dolné snímanie), a 2-v-1 sonar (bočné snímanie a dolné snímanie) uvádza Elite-9 Ti2 na vyššiu úroveň, s väčším rozlíšením, väčšou jasnosťou a lepším kontrastom v ponuke, ktorá nie je porovnateľná s iným sonarom v tejto kategórii.

Elite-9 Ti2 poskytuje výkonné navigačné funkcie s predinštalovanými C-MAP® mapami US C-MAP Easy Routing + Navionics® AutoRouting a Genesis Live real-time mapovaním. Ak chcete vytvoriť vašu vlastnú mapu svojho obľúbeného rybárskeho miesta, môžete využiť vstavané možností tvorby máp v reálnom čase Genesis Live pre vaše vlastné exkluzívne mapy s kontúrami 0,15 m (0,5 ft.) na obrazovke vášho displeja Elite-9 Ti2.
Nový Elite-9 Ti2 prenáša bezdrôtovo zobrazenie sonaru, body trasy a dáta trasy medzi Elite Ti2 displejmi. S novou funkciou upozornenia pre smartfóny zabudovanou do Elite-9 Ti môžete sledovať ryby a nikdy nebudete musieť zmeškať SMS ani hovor. Môžete tiež vypnúť upozornenia, aby ste mohli loviť nerušene.

LOWRANCE Elite-9 TI-2 Active Imaging sonda 3-v-1 kľúčové vlastnosti

 •  Kompatibilné s Active Imaging™ 3-v-1 (CHIRP/Side/Down sonarom) sonarom
 •  Kompatibilné s Active Imaging™ 2-v-1 (Side/Down) sonarom
 •  C-MAP® Genesis Live mapovanie
 •  FishReveal™ Smart zobrazenie
 •  C-Map® EasyRouting, Navionics Autorouting funkcie
 •  Predinštalované, veľmi detailné C-MAP® US Enhanded mapy s kontúrami 1 stopa pre 4000 jazier
 •  C-MAP Easy Routing a Navionics Autorouting navigácia
 •  Displej s vysokým rozlíšením 9-palcový
 •  Zabudované funkcie CHIRP a Broadband Sounder®
 •  Dotykové ovládanie kotvy Power-Pole®, motora MotorGuide® Xi5
 •  Integrované bezdrôtové pripojenie
 •  Kompatibilné s SonicHub®2
 •  Podpora motorov NMEA2000®
 •  Zlepšená čistota zobrazenia pod hladinou, takže môžete vidieť viac rýb blízko hladiny
 •  Ovládací panel Rýchly prístup poskytuje prístup k systému jediným stlačením tlačidla


S modelom Elite Ti2 získate pokročilejšie funkcie na vyhľadávanie rýb a pripojenie bez toho, aby ste museli zaplatiť viac.

Veľmi detailný Active Imaging™, Fish Reveal™, vstavaný Genesis Live real-time mapovanie a lepšia zrozumiteľnosť s dotykovou obrazovkou a zameraním na skvlé funkcie pre vyhľadávanie rýb, ktoré vám uľahčia život vo vode, ako je napríklad jednoiduché ovládanie dotykovej obrazovky, bezdrôtové prepojenie, smartphone oznámenia a integrácia pre trolling motor/Power Pole® - Elite Ti2 je navrhnutý tak, aby vám pomohol ľahšie nájsť ryby.

Active Imaging 3-v-1 sonar (CHIRP, bočné snímanie a dolné snímanie), a 2-v-1 sonar (bočné snímanie a dolné snímanie) uvádza Elite Tí2 na vyššiu úroveň, s väčším rozlíšením, väčšou jasnosťou a lepším kontrastom v ponuke, ktorá nie je porovnateľná s iným sonarom v tejto kategórii.

Elite Ti2 poskytuje výkonné navigačné funkcie s predinštalovanými C-MAP® mapami US C-MAP Easy Routing + Navionics® AutoRouting a Genesis Live real-time mapovaním.

Ak chcete vytvoriť vašu vlastnú mapu svojho obľúbeného rybárskeho miesta, môžete využiť vstavané možností tvorby máp v reálnom čase Genesis Live pre vaše vlastné exkluzívne mapy s kontúrami 0,15 m (0,5 ft.) na obrazovke vášho displeja Elite Ti2.

Nový Elite Ti2 prenáša bezdrôtovo zobrazenie sonaru, body trasy a dáta trasy medzi Elite Ti2 displejmi.

S novou funkciou upozornenia pre smartfóny zabudovanou do Elite-9 Ti2 môžete sledovať ryby a nikdy nebudete musieť zmeškať SMS ani hovor. Môžete tiež vypnúť upozornenia, aby ste mohli loviť nerušene.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: