Bonusový a vernostný systém, zľavové kupóny

Za Vaše nákupy Vás odmeníme tými najcennejšími šupinami! Vytvorili sme pre Vás nový bonusový systém, vďaka ktorému každou objednávkou získate prislúchajúci počet šupín, ktoré môžete využiť vo Vašej ďalšej objednávke, alebo si ich zbierať a šetriť na väčšie nákupy :-)

Nazbierané šupiny si uplatníte v procese objednávky, ktorý je veľmi jednoduchý.

 

Šupiny na Vaše konto pripíšeme nasledujúcim vzorcom:

Získanie šupín: Každých / 125 CZK = 1 šupina

Uplatnenie šupín: Každá 1 uplatnená šupina = zľava v ďalšom nákupe 0,10 € / 2,50 CZK

 

Urýchliť si získanie šupín môžete aj registráciou alebo prihlásením k odberu(v pätičke stránky) noviniek a to v hodnote:

Registrácia = 4 šupiny

Odber noviniek = 8 šupín

 

Presné znenie nášho bonusového systému:

 

Vernostná zľava

Náš bonusový systém je možné kombinovať s vernostným programom, ktorý prešiel taktiež zmenou a nové hranice vernostných zliav sú nasledovné:

Súčet objednávok za posledný rok:

200€ = permanentná zľava 2%

500€ = permanentná zľava 3%

1000€ = permanentná zľava 4%

 

Kombinácia zliav

Bonusový systém (šupiny) + aktuálnu vernostnú zľavu je možné kombinovať v jednej objednávke.

Zľavové kupóny + aktuálnu vernostnú zľavu je možné kombinovať v jednej objednávke.

Bonusový systém (šupiny) + zľavový kupón nie je možné kombinovať v jednej objednávke. Môžete si vybrať len jednu možnosť a šupiny alebo kupón odložiť do Vašej ďalšej objednávky.

Zľavové kupóny 

Zľavové kupóny zasielame našim zákazníkom ako odmenu za nákup, hodnotenie, alebo len tak raz za čas aby sme sa Vám pripomenuli :-)

Zľavové kupóny môžu byť v rôznej výške( buď percentuálna zľava alebo zľava v €), zľavové kupóny sa uplatňujú takmer na celý sortiment e-shopu okrem člnov, sonarov a motorov

Mimo rôznych iných kupónov zákazníkom pravidelne zasielame nasledujúce kupóny:

1. Odmena za nákup - zľava vo výške 3€(možné uplatniť pri nákupe nad 20€)

2. Darček na narodeniny - zľava vo výške 5€(možné uplatniť pri nákupe nad 30€ a nutné odoberanie newslettra aby bolo možné kupón doručiť)

3. Darček na meniny - zľava vo výške 3€ (možné uplatniť pri nákupe nad 20€ a nutné odoberanie newslettra aby bolo možné kupón doručiť)

4. Odmena za 5 hviezdičkové hodnotenie na Heureke - zľava vo výške 5€ ( kupón si musíte vyžiadať telefonicky, mailom alebo správou, možné uplatniť pri nákupe nad 30€)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie