Belly boat Black Cat Battle Boat 170x113cm

Kód: 44 9991100
€599 / ks
3 týždne (1 ks)

Profesionálny belly boat vyrobený z extrémne pevného PVC materiálu vybavený pevným sedákom pre maximálny komfort na vode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Belly boat Black Cat Battle Boat 170x113cm

 

Čaká na vás belly boat extra triedy. Celom nový belly boat Black Cat Battle Boat sa vyrába z extrémne pevného silno stenného PVC materiálu, ktorý je na spodnej strane a taktiež oboch koncoch vybavený širokou bezpečnostnou lištou, ktorá ho ochráni pred kameňmi a ostrým dnom. Takto môžete skladovať belly boat skladovať na výšku alebo dotiahnuť posledných pár metrov od auta k vode. Mimoriadne hlboký a v zadnej časti mierne skosený sedák poskytuje maximum komfortu a bezpečnosti. Super praktické sú integrované dva držiaky na prúty. Battle boat je vybavený všetkým čo na vode potrebujete, vedľa tašky na boxy s nástrahami a doplnkami sa dodáva s dvoma absolútne vode odolnými kapsami na batérie, fotoaparát, rybárske dokumenty a podobne. Pevná základňa pre osadenie držiaku prútu alebo sonaru a na zadnej časti pevný držiak pre upevnenie elektromotoru. Belly boat Battle Boat je perfektný balíček všetkého v jednom a čaká iba na to, kedy vyrazí s vami na ďalšiu rybársku výpravu. Belly boat obsahuje pumpu a lepiacu sadu pre jednoduchú opravu.

Dôvody ku kúpe Belly boat Black Cat Battle Boat:

- Extrémne pevný PVC materiál

- Spodné bezpečnostné lišty

- Chrbtové popruhy pre prenášanie

- Pevný pohodlný sedák

- Dva držiaky

- Dve vodotesné kapsy

- Pumpa + lepiaca sada 

- Dobrá cena

 

BLACK CAT

Sumčiarina - extrémne dobrodružstvo potrebuje extrémne vybavenie. Kolekcia Black Cat od svetoznámeho Stefana Seuße Vám prináša všetko potrebné vybavenie v tej najvyššej kvalite. Sortiment preverený priamo v teréne na tých najväčších a najsilneších bojovníkoch žijúcich v európskych riekach.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: